О нас

Teleperformance Ukraine является частью Teleperformance Russia Group, в которую входят три страны – Россия, Украина и Литва.

История Teleperformance в Украине началась в марте 2011 года, когда в Черкассах был подписан меморандум об интеграции компаний Teleperformance Russia и Teleperformance Ukraine в одну организационную структуру – Teleperformance Russia & Ukraine. Позднее, в 2016 году к группе присоединилось представительство в Литве, а название сменилось на Teleperformance Russia Group. Сегодня Teleperformance в Украине – это больше 700 сотрудников и 450 рабочих мест. Поддержка осуществляется на 3 языках (английском, русском и украинском) в режиме 24/7. Контактный центр Teleperformance в Украине предоставляет услуги клиентского сервиса, а также B2B- и B2C-продаж. Клиенты Teleperformance в Украине - крупнейшие международные ритейлеры, FMCG и технологические компании.

Наші рішення базуються на

Аналіз великих даних

Відношення на основі рентабельності інвестицій

Технологія високого класу

Прогнозування поведінки клієнта

Ми експерти у взаємодії людей

Як в цифровому світі, наповненому складними тертями, де клієнти - не роботи, а емоційні істоти, як ваша компанія може досягти успіху в управлінні клієнтами? Це просто: вам потрібно співпрацювати з правильною організацією.

Нам довіряють мільярди унікальних взаємодій у всьому світі.

Наша команда експертів з питань взаємодії пов'язує найбільші та найбільш шановані бренди на планеті зі своїми клієнтами, завжди переконуючись, що кожна взаємодія має значення.

I consent to receive relevant industry news, analyst reports, white Papers, case studies, and product information from Teleperformance (TP). TP will never share or sell your information to third parties. See TP's Privacy Policy. Manage your communication preferences here.